SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Skip to Content

Café Mor

 

Bağ alanımızda kurulan bu Café Mor; kuzey batıda Boğaziçi’ne, kuzey ve doğuda Dörttepe ve Çömlekçi bölgelerinin ormanlarına, güneyde ise Karaova’nın yemyeşil tarımsal alanlarına bakmakta olup ziyaretçilere şarap ve yanı sıra yiyecek servisi hizmeti vermektedir. Ziyaretçilere ait 25 araçlık açık otopark alanına sahiptir ve aynı anda 50 kişiye hizmet verebilecek kapasitedir.

 

Çalışma saatlerimiz 14:00 – 20:00

Bağ Gezisi

 

Rehber eşliğindeki bağ gezisi ile üretim tesisimiz, üzüm bağlarımız ve şarap mahzenlerimiz gezilerek Mor Salkım Bağları ve şarap hakkında bilgi sahibi olunabilmektedir. Gezi öncesinde rezervasyon yaptırmanız siz değerli ziyaretçilerimizin keyifli ve konforlu vakit geçirmeniz için gereklidir.

Yoga Terası

 

Mor Salkım Bağları’nda yoga sevenler için çamların altında, zeytinlik ağaçların yanında, uçsuz bucaksız Tuzla ve Boğaziçi manzaralı  40 kişilik yoga platformu hazırlanmış olup ve yoga eğitmenlerinin ve yoga öğrencilerinin hizmetine açık hale getirilmiştir.

Yürüyüş Yolu

 

Bağların çevresinde oluşturulan yürüyüş yolları toplamda 10 km uzunluğunda olup bahar aylarında yürüyüş için ziyaretçilerimize oksijeni bol bir atmosferde, adeta pastoral bir tablonun içindeymişçesine spor yapmalarına olanak sağlamaktadır.

to-topto-top
18 yaşından büyük müsünüz? Bu web sitesi 18 yaşında veya daha büyük olmanızı gerektirir. Lütfen içeriği görüntülemek için yaşınızı doğrulayın ya da ayrılmak için "Çıkış" ı tıklayın.